13
lip
2021
Aktualności

Druga Runda Mazda Odyssey Warszawska Liga Żeglarska

Po raz kolejny Zalew Zegrzyński zawrzał od emocji. W weekend 10-11 lipca 2021 po raz drugi uczestniczyliśmy w regatowym spotkaniu cyklu Mazda Odyssey Warszawska Liga Żeglarska. Wszystko poszło zgodnie z planem. Pogoda dopisała, wiatr w sobotę i niedzielę pozwolił na przeprowadzenie aż 14 wyścigów w formule przesiadkowej. Po każdym wyścigu załogi zmieniały łódź, dzięki czemu szanse były wyrównane a wyniki w 100% obiektywne. Dziękujemy organizatorom Sailing Legia za zapewnienie sześciu jachtów Skippi650!

Tym razem w zmaganiach wzięły udział aż TRZY załogi Odyssey Sailing Club. Walka była zacięta, a konkurencja walczyła na najwyższym poziomie. Przetasowania występowały często, każda z załóg miała chwile wielkiej chwały i doskonałej żeglugi, każdemu zdarzyły się gorsze chwile. Załogi Odyssey Sailing Club – dowodzone kolejno przez: Radosława Sternickiego, Tomasza Gutmańskiego oraz Artura Wrzoska  mocno mieszały w ścisłej czołówce, meldując się w poszczególnych wyścigach na prowadzeniu czy też w czołowej trójce. W niedzielę wyszło słońce i wiatr kręcił znacząco, co stanowiło momentami spore wyzwanie dla każdej załogi, ale właśnie za to kochamy ścigać się pod żaglami. Dzięki temu walka trwała właściwie do samej mety.

Wszystkie załogi naszego klubu uplasowały się tuż za podium. Niestety tym razem nie udało się zająć miejsc w czołówce, ale Odyssey Sailing Club się nie poddaje! Każdy udział w regatach wzbogaca nasze doświadczenie, a porażka tylko motywuje do jeszcze cięższej pracy i doskonalenia żeglarskich umiejętności!

Gratulujemy zwycięzcom!

Wyniki Drugiej Rundy Mazda Odyssey Warszawska Liga Żeglarska

Przypominamy, że Odyssey z dumą wspiera cały cykl regat jako Mazda Odyssey (główny sponsor) oraz Odyssey Dealer Group.

Jesteśmy już na półmetku cyklu Mazda Odyssey Warszawska Liga Żeglarska. Kolejna Runda w ostatni weekend sierpnia, Finał we wrześniu. A więc do zobaczenia nad Zegrzem 28-29.08.2021 r.

AktualnościCo nowego?

KontaktZapraszamy do kontaktu

All rights reserved 2020 for Odyssey sp. z o.o. created & designed by trendmark