MODELE

NOWY FIAT 600

Wprowadź w swoje życie więcej koloru!

Zasiądź za kierownicą Nowego Fiata 600 i poczuj jaki wpływ mają żywe kolory Włoch na Twoją jazdę. Odnajdź barwy włoskiego słońca, ziemi, nieba i morza, które dostępne są jako różne wersje kolorystyczne nadwozia.

Fiat 500e

Ten sam unikalny styl, nowe elektryczne doznania

Zobacz, który pakiet najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i wybierz swój! Każdy z nich został specjalnie stworzony, aby Twój Fiat 500e Hatchback, Cabrio lub 3+1 był jeszcze bardziej wyjątkowy. W bardzo prostych krokach możesz skonfigurować swój elektryczny samochód miejski. Sprawdź to!

Fiat 500

Kultowy, wyrazisty, hybrydowy

Fiat 500 został wyposażony w silnik hybrydowy, który ogranicza ilość wytwarzanych emisji i zapewnia niższe spalanie i lepsze doświadczenie z jazdy. Ta technologia zapewnia wsparcie podczas przyspieszania, co zapewnia większą przyjemność z jazdy – jest to możliwe dzięki akumulatorowi litowemu o mocy 12 V, który ładuje się podczas zwalniania i hamowania bez konieczności wykorzystywania innych form ładowania.

Fiat Panda

Stylowa, odważna klasyka

Przemierzaj miejską dżunglę w klasycznym aucie, które zachwyca stylem i odważną sylwetką. Cross to najbogatsza i najbardziej kompletna wersja modelu Panda. Oto model z najwyższym wyposażeniem, który łączy w sobie niezwykły poziom komfortu i technologii, podkreślając śmiałe cechy wyróżniające charakterystyczny styl Pandy. Wybierz Pandę Cross, jeśli szukasz bogatej wersji klasycznego auta.

Fiat Tipo

Na podróże, które pozostawiają po sobie ślad

Fiat Tipo jest doskonałym przykładem doskonałego praktycznego pojazdu o klasycznym designie. Sportowy, wszechstronny styl Tipo z napędem hybrydowym sprawia, że jest idealne do dojazdów do pracy i codziennych podróży po mieście. Zostało specjalnie zaprojektowane z myślą o tych, którzy poszukują prostego, kompaktowego samochodu, na którym można polegać i które zaspokoi codzienne potrzeby z zakresu transportu.​

KontaktZapraszamy do kontaktu

All rights reserved 2020 for Odyssey sp. z o.o. created & designed by trendmark