Społeczność Odyssey

Lubimy sport i wzajemnie wspieramy się w pasji!

W zdrowym ciele zdrowy duch – to stare porzekadło ale bardzo prawdziwe. Dokładamy wszelkich starań aby atmosfera w pracy w naszym zespole była dobra, inspirująca i motywująca do działania. Wierzymy, że  dobre relacje pracowników  przekładają się na jakość komunikacji i świadczonych przez nas usług.

Wspieramy wszelkie pomysły związane ze sportem i rekreacją. Nasi pracownicy to liczne grono pasjonatów różnych aktywności sportowych. W ramach pracowniczej inicjatywy „Odyssey Sport Team” – organizujemy spotkania integracyjne, których wspólnym mianownikiem jest sport.

Nasza firma to grono już ponad 200 osób! Organizujemy spływy kajakowe, wycieczki rowerowe, wyprawy trekkingowe, wyjazdy na narty, uczymy się pływać na wake’u , gramy w siatkówkę plażową, jeździmy na rolkach, a zimą lubimy łyżwy i lodowisko zwłaszcza, że wśród naszych pracowników mamy panczenistę i  olimpijczyka z Albertville i Lillehammer!

Nasi pracownicy są również aktywni w naszym klubie Odyssey Sailing Club gdzie mogą rozpocząć swoją przygodę z żeglowaniem, poznać ciekawych ludzi i rozwijać swoje umiejętności. Każdy z pracowników może znaleźć coś dla siebie!

Dołącz do nas!
[email protected]

KontaktZapraszamy do kontaktu

All rights reserved 2020 for Odyssey sp. z o.o. created & designed by trendmark