14
maj
2021
Aktualności

Eliminacje do Polskiej Ligi Żeglarskiej

W miniony weekend odbyły się eliminacje do 1 Ligi Polskiej Ligi Żeglarskiej . Nasza załoga – Odyssey Sailing Club 2 – w składzie : Radosław Sternicki -ster, Michał Sapijaszko – trymer grota/genakera, Andrzej Wójcik – trymer foka/pit, Tomasz Gutmański – dziobowy;  po ciężkiej walce zajęła 16 miejsce  na 18 załóg startujących w regatach. Do 1 Ligi weszły załogi z miejsc 1-14. Każda z załóg podczas 3 dni regat wystartowała w 10 wyścigach. 

Niestety nam się nie udało – zabrakło 3 punktów do awansu tzn. gdybyśmy byli 3 miejsca wyżej w jednym z wyścigów lub po jednym miejscu wyżej w trzech wyścigach to weszlibyśmy do rozgrywek – było blisko.

Radek Sternicki: „Popełniłem zbyt dużo błędów. Dziękuję Michałowi, Andrzejowi i Tomkowi za włożony wysiłek, walkę do końca i dobrą atmosferę. Gratuluję zwycięzcom i wszystkim załogom, które awansowały do Ligi. Życzę Wam udanej zabawy i wielu emocji podczas kolejnych edycji Ligi. Dziękuję Maciejowi Cylupie i całej ekipie za świetną organizację. Trzymamy kciuki za naszą załogę Odyssey Sailing Club 1 z Jackiem Turczynowiczem za sterem, która już za tydzień rozpocznie zmagania w Ekstraklasie. „

Jako Nissan Odyssey Jesteśmy Sponsorem Głównym tegorocznej edycji Polskiej Ligi Żeglarskiej.

www.nissan-odyssey.pl

Jako Odyssey Dealer Group  jesteśmy partnerem Ligi.

Wspieramy Was Żeglarze ❗💪🌊⛵

Fot. Gwidon Libera

AktualnościCo nowego?

KontaktZapraszamy do kontaktu

All rights reserved 2020 for Odyssey sp. z o.o. created & designed by trendmark