30
cze
2022
Aktualności

Mazda CX-60 PHEV w salonie Odyssey

Przez dwa wspaniałe dni – 27 i 28 lipca, podczas Mazda Experience Days w salonie Odyssey gościliśmy nowego hybrydowego SUVa, Mazdę CX-60 PHEV.

Mazda CX-60 PHEV od dnia premiery cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Wraz z nowym modelem, Mazda wprowadza pierwszy w marce hybrydowy silnik, który gwarantuje świetnie osiągi, przy jednoczesnym oszczędnym spalaniu i niskiej emisji spalin. W trakcie ostatnich dni otwartych nasi klienci mieli okazję przekonać się o tym w praktyce, podczas jazd testowych.

Wprowadzeniu nowego flagowego modelu towarzyszy hasło Crafted in Japan, nawiązujące do przeszło 100-letniej historii marki Mazda. Wspaniałe wzornictwo nadwozia i wnętrza, precyzja japońskiego rzemiosła i najnowsze technologie. Wszystkie te elementy koncentrują się na zapewnieniu fantastycznych wrażeń kierowcy i pasażerów. Niezwykłe połączenie nowoczesności z tradycją w modelu Mazda CX-60 zachwyciło nas oraz naszych gości. Jesteśmy przekonani, że zachwyci nawet najbardziej wymagających kierowców.

Nawiązując do tradycji marki, podczas dni otwartych zorganizowaliśmy prezentację wszystkich czterech generacji kultowego Roadstera – Mazdy MX-5. W ciągu swojej 31-letniej kariery, Mazda MX-5 zdobyła niezliczoną liczbę nagród i bezcenne miliony serc wiernych fanów.
Od dnia debiutu, Mazda MX-5 uwodzi kierowców na całym świecie. Z każdą nową generacją model jest udoskonalany: lżejszy, z mocniejszym silnikiem, bardziej komfortowy… Jednak, wcześniejsze generacje wciąż mają ogromną rzeszę fanów. My kochamy wszystkie cztery!

Po uczcie dla oczu i duszy, goście naszego salonu mogli ucieszyć również podniebienie. W upalnie dni które przypadły na tegoroczne Mazda Experience Days, szczególnym powodzeniem cieszyły się orzeźwiające lody sorbetowe i japońskie napoje Matcha i Kombucha. Odświętny nastrój w salonie wspaniale podkreślił wyjątkowość Nowego Modelu, który mieliśmy zaszczyt gościć.

Niecierpliwie czekamy dnia, kiedy Mazda CX-60 pojawi się na stałe w naszym salonie. Na szczęście to już niebawem, bo z końcem wakacji spodziewamy się powitać pierwsze samochody demonstracyjne.

AktualnościCo nowego?

KontaktZapraszamy do kontaktu

All rights reserved 2020 for Odyssey sp. z o.o. created & designed by trendmark