21
cze
2021
Aktualności

Mazda Experience Days w Odyssey

W ubiegłym tygodniu tj. 14-19 czerwca w naszym salonie Mazda Odyssey główną rolę odgrywały SUV-y. W ostatnich latach rola tego segmentu na rynku motoryzacyjnym nieustannie rośnie w siłę. Nic dziwnego, ponieważ mają one szereg zalet: odważna, masywna sylwetka, podwyższone zawieszenie, duża średnica kół, łatwiejsze wsiadanie, wygodna pozycja do siedzenia, świetna widoczność, więcej miejsca przy tych samych wymiarach w porównaniu do klasycznych samochodów (dzięki mniejszemu pochyleniu foteli).

Mazda może się pochwalić aż czterema modelami, spośród których wszystkie mają wyżej wymienione zalety, a oprócz tego każdy z nich wyróżnia się unikalnymi cechami. Dzięki nim każdy może wybrać Mazdę skrojoną specjalnie dla siebie.

Mazda CX-3

Dla tych, którzy często jeżdżą po mieście idealna będzie niewielka, zwinna CX-3. Dzięki kompaktowym wymiarom swobodnie zmieści się w każdą uliczkę, a także wygodnie zaparkuje w ciasnych parkingach.

Mazda CX-5

Dla większych rodzin i miłośników dalszych podróży niezastąpiona będzie CX-5. To naprawdę duży SUV, który zapewni komfort w długich trasach zarówno na przednich fotelach jak i z tyłu, a przestronny bagażnik pomieści bagaże całej rodziny. Dodatkowym atutem dla rodzin jest bogaty pakiet bezpieczeństwa w standardzie.

Mazda CX-30

Szukającym połączenia kompaktowych wymiarów zewnętrznych z przestronnym wnętrzem, złotym środkiem jest CX-30. Kompaktowy, miejski SUV z najbogatszym wyposażeniem w segmencie!

Mazda MX-30

A na deser MX-30, elektryczny SUV, który również może się pochwalić najbogatszym wyposażeniem w segmencie. Na rynku wyróżnia ją także bateria, która została dobrana tak, aby zadbać o środowisko, również na etapie jej produkcji. Odpowiednio dobrana pojemność maksymalnie ogranicza ślad węglowy, zapewniając jednocześnie zasięg wystarczający do codziennych podróży.

Który SUV Mazdy jest Twoim faworytem? Niezależnie od odpowiedzi gwarantujemy, że zachwycisz się jakością wykonania każdego najdrobniejszego szczegółu, zakochasz się w intuicyjnej obsłudze i bogatym wyposażeniu i przepadniesz za przyjemnością, której dostarcza jazda samochodami Mazda.

Źródło zdjęć i informacji: http://www.mazda.pl

AktualnościCo nowego?

KontaktZapraszamy do kontaktu

All rights reserved 2020 for Odyssey sp. z o.o. created & designed by trendmark