18
cze
2020
Aktualności

Nadzwyczajny Nissan LEAF w Salonie Odyssey w Lublinie !

Przepołowiony Nissan Leaf trafił do Salonu Odyssey w Lublinie, taki widok zadziwia i zachwyca ponieważ samochód wygląda wręcz futurystycznie. Każdy kto odwiedzi Salon Odyssey może przyjrzeć się z bliska konstrukcji elektryka. Egzemplarz jest w pełni mobilny i samodzielnie jeździ!

Przepołowiony Nissan Leaf

Przecięty na pół egzemplarz Nissana LEAF drugiej generacji, który umożliwi poznanie z bliska technologii opracowanych przez markę w ramach koncepcji Nissan Intelligent Mobility, to bez wątpienia wielka atrakcja dla fanów motoryzacji, klientów salonu Odyssey oraz sympatyków elektromobilności .

Nissan LEAF to najpopularniejszy samochód elektryczny świata oraz synonim konkurencyjnych czasów ładowania,wydajnej w pełni elektrycznej mocy i płynnego przyspieszenia. Samochód powstał na platformie podłogowej Nissan C platform. Nissan Leaf jest też pierwszym samochodem elektrycznym, który został zwycięzcą europejskiego plebiscytu Car of The Year 2011.

Przepołowiony Nissan Leaf

Wszystkich sympatyków samochodów i elektromobilności zapraszamy do zapoznania się dokładnie między innymi z konstrukcją najpopularniejszego pojazdu zeroemisyjnego na świecie w salonie Odyssey. Tylko do końca czerwca!

Więcej informacji o modelu Nissan Leaf: https://nissan-odyssey.pl/pojazdy-nowe/nissan-leaf/

AktualnościCo nowego?

KontaktZapraszamy do kontaktu

All rights reserved 2020 for Odyssey sp. z o.o. created & designed by trendmark