15
gru
2019
Aktualności

Nowy Nissan Juke już w sprzedaży!

Premiera modelu ma miejsce prawie 10 lat po tym, jak Juke pierwszej generacji odważnie przełamał konwencję w segmencie B.

Samochód jest dziełem stylistów i inżynierów z europejskich centrów projektowych i badawczo-rozwojowych Nissana w Paddington w Londynie oraz Cranfield w Bedfordshire. Juke jest napędzany oszczędnym 1‑litrowym 3‑cylindrowym turbodoładowanym silnikiem benzynowym, który również jest produkowany w Sunderland. Jednostka rozwijająca 117 KM mocy oferuje lepsze osiągi przy niższym zużyciu paliwa i wyższej kulturze pracy w porównaniu z silnikiem o pojemności 1,6 l montowanym w modelu pierwszej generacji.

Dzięki aktualizacjom oprogramowania drogą radiową i usługom opartym na połączeniu z Internetem Juke jest najlepiej skomunikowanym Nissanem w historii marki. Nowy samochód jest wyposażony w pokładowy system NissanConnect, 8‑calowy ekran dotykowy, hotspot Wi-Fi oraz system rozpoznawania mowy. W nowym crossoverze po raz pierwszy dostępna będzie zaawansowana technologia ProPILOT Nissana, czyli zaawansowany asystent kierowania, przyspieszania i hamowania wspomagający jazdę autostradą jednym pasem ruchu.

Zapraszamy do naszych salonów na jazdy testowe!

Więcej informacji o nowym modelu znajduje się na naszej stronie internetowej:

https://nissan-odyssey.pl/pojazdy-nowe/nowy-nissan-juke/

Źródło: https://poland.nissannews.com/pl-PL

AktualnościCo nowego?

KontaktZapraszamy do kontaktu

All rights reserved 2020 for Odyssey sp. z o.o. created & designed by trendmark