10
lip
2019
Aktualności

Odyssey sponsorem 30-lecia Mazdy MX-5

W dniu 6 lipca mieliśmy niewątpliwą przyjemność uczestniczenia w wydarzeniu jakim był II MEGA ZLOT –  30 LAT MAZDY MX-5 zorganizowany z okazji okrągłych urodzin tego kultowego modelu.

Organizatorem zlotu był Klub Mazda MX-5 Polska i ekipa Miata Challenge i była to inicjatywna oddolna klubowiczów zrzeszonych w polskich fanklubie modelu. Odyssey był sponsorem głównym imprezy, która zgromadziła rekordową liczbę uczestników!

30-lecie Mazdy MX-5 to 250 samochodów Mazda MX-5! 480 uczestników, fani MX-5 z całej Polski – i nie tylko, modele wszystkich 4 generacji, największy jak dotąd zlot w historii polskiej społeczności małego Roadstera !

Po raz pierwszy jako firma mieliśmy okazję uczestniczyć w tego typu wydarzeniu i być wśród tej społeczności – naprawdę fantastycznych  ludzi, pełnych pozytywnej energii  i bezgranicznie zakochanych w swoich Miatach. Zarażających optymizmem i dobrym humorem ! Jesteśmy pod wrażeniem – samego wydarzenia, atmosfery, uczestników i organizacji!  Impreza odbyła się w Moto Parku Ułęż – na terenie byłego lotniska w okolicach Ryk – obecnie jest to kwalifikowany Ośrodek Doskonalenia Technik Jazdy, który umożliwił przeprowadzenie licznych atrakcji zlotowych m.in. wyścigów na ¼ mili, jazd ekstremalnych na torach, naukę jazdy na płycie poślizgowej, a nawet odbycie jazd off-road liftowanymi Mazdami MX-5, które były atrakcją zlotu.

Dziękujemy za to fantastyczne spotkanie! 🙂

AktualnościCo nowego?

KontaktZapraszamy do kontaktu

All rights reserved 2020 for Odyssey sp. z o.o. created & designed by trendmark