29
kwi
2021
Aktualności

Odyssey Sponsorem Głównym Polskiej Ligi Żeglarskiej!

W tym roku wspieramy inicjatywę jako Nissan Odyssey oraz Odyssey Dealer Group!

Na progu rozpoczynającego się już wkrótce sezonu żeglarskiego  jako dealer Nissana zostaliśmy Sponsorem Głównym Polskiej Ligi Żeglarskiej! Z samą ligą jesteśmy zaprzyjaźnieni od 4 lat – nadchodzący sezon będzie czwartym dla naszych załóg Odyssey Sailing Club, które zmagają się w ligowych regatach. W zeszłym roku wspieraliśmy ligę jako Odyssey Dealer Group – w tym roku kontynuujemy również to wsparcie jako partner główny. Mamy zatem 3 powody do radości – dwukrotne wsparcie przez Odyssey samej inicjatywy i wydarzenia oraz udział naszych załóg w eliminacjach i zmaganiach na wodzie. Pierwsza nasza załoga z Jackiem Turczynowiczem za sterem i klientami Odyssey w składzie załogi startuje w tegorocznej  Ekstraklasie, druga załoga – za sterem Radek Sternicki z załogą złożoną z pracowników naszej firmy oraz klientów Odyssey weźmie udział w eliminacjach do 1 Ligi.

PLŻ to fantastyczny, prężnie rozwijający się projekt, w którym udział bierze aż 36 klubów podzielonych na Ekstraklasę i 1 Ligę. Polska Liga Żeglarska to najdynamiczniej rozwijająca się seria regatowa w Polsce. Najlepsi zawodnicy – wielokrotni Mistrzowie Polski, reprezentanci kraju, byli olimpijczycy walczą w bardzo widowiskowej formule, serii dwudniowych regat. Areną ich zmagań są prestiżowe akweny morskie i śródlądowe, z lokalizacją przy Sopockim Molo na czele.

Unikalna formuła telewizji regatowej, z komentowaną relacją na żywo, z profesjonalną analizą techniczną powoduje, że tysiące miłośników żeglarstwa śledzi zawody w mediach internetowych, tworząc tło emocjonalne gorącej rywalizacji sportowej. Polska Liga Żeglarska, rozwijając się zarówno sportowo, jak i medialnie staje się jednym z najważniejszych produktów marketingu sportowego w obrębie sportów wodnych w Polsce. Polska Liga jest częścią światowej Sailing Champions League. Najlepsze kluby z 24 krajów walczą o tytuł Klubowego Mistrza Świata. Rywalizacja w Polskiej Lidze Żeglarskiej tworzy Reprezentację Polski reprezentującą nasz kraj w eliminacjach do finału.

Czekamy i cieszymy się na tegoroczną, wspólną przygodę!

Nasze media społecznościowe:

https://pl-pl.facebook.com/NissanOdyssey/

https://pl-pl.facebook.com/OdysseySailingClub/

AktualnościCo nowego?

KontaktZapraszamy do kontaktu

All rights reserved 2020 for Odyssey sp. z o.o. created & designed by trendmark