15
cze
2021
Aktualności

MAZDA ODYSSEY WARSZAWSKA LIGA ŻEGLARSKA

Pora rozpocząć odliczanie, bo już w najbliższy weekend (19-20 czerwca) startuje pierwsza z czterech rund MAZDA ODYSSEY WARSZAWSKA LIGA ŻEGLARSKA !

Do wyścigów na Zalewie Zegrzyńskim staną jachty klasy Skippi650, zapewnione przez Sailing Legia – organizatora wydarzenia. Jednostki wybrane zostały pod kątem specyfiki regat. Wyścigi w formule przesiadkowej pozwalają wysunąć na pierwszy plan umiejętności żeglarskie, a nie szybkość łodzi. Jest to jedna z najciekawszych i najbardziej spektakularnych form żeglarstwa regatowego.

Planowane jest rozegranie od kilkunastu do nawet trzydziestu krótkich wyścigów. Dodatkowa zaletą krótkich i intensywnych zmagań oraz usytuowania trasy blisko brzegu jest łatwość obserwacji i niezapomniane wrażenia dla kibiców. Zachęcamy do oglądania regat z mola gościnnego Hotelu500 w Zegrzu Południowym.

Mamy przyjemność być głównym sponsorem cyklu Mazda Odyssey Warszawska Liga Żeglarska  jako Mazda Odyssey. Myślą przewodnią w marce Mazda jest czerpanie radości z jazdy. Mazda traktuje podróż jako przyjemność samą w sobie, a nie tylko przemieszczanie się z punktu A do punktu B. Filozofia ta z pewnością towarzyszy również każdemu żeglarzowi. Spędźmy ten weekend wspólnie celebrując każdy przepłynięty wyścig.

Wydarzenie wspieramy również jako Odyssey Dealer Group. Nasza firma od kilku lat angażuje się  w inicjatywy żeglarskie, aktywnie w nich uczestniczy.

Odyssey sp. z o.o. w 2017r.  powołała klub żeglarski Odyssey Sailing Club, w którym pracowników i klientów firmy łączy żeglarska pasja. Myślą przewodnią była integracja klientów Odyssey zainteresowanych nauką żelowania niezależnie od poziomu ich zaawansowania.  Nieustanne szkolenie i liczne wystąpienia w regatach, pozwalają naszym załogom zajmować coraz wyższe stopnie na podium. I tym razem mamy nadzieję na niezapomniane wrażenia, ponieważ na liście startowej Mazda Odyssey Warszawska Liga Żeglarska pojawiło się wiele utytułowanych nazwisk, co gwarantuje najwyższy poziom wyścigów.

Wszelkich informacji na temat Mazda Odyssey Warszawska Liga Żeglarska można zasięgnąć na stronie www.sailinglegia.pl.

AktualnościCo nowego?

KontaktZapraszamy do kontaktu

All rights reserved 2020 for Odyssey sp. z o.o. created & designed by trendmark