15
lip
2020
Aktualności

Nissan Ariya w pełni elektryczny crossover coupé debiutuje na całym świecie!

Nissan zaprezentował dziś nowy model Ariya, stanowiący kamień milowy w realizacji planu transformacji Nissan NEXT. Jako pierwszy w pełni elektryczny crossover coupé, Ariya otwiera nowy rozdział dla marki Nissan i ucieleśnia wizję firmy wzbogacania życia ludzi.

W pełni elektryczny Nissan Ariya, będący szczytem technologii i designu Nissana, zadebiutował podczas wirtualnego wydarzenia w Jokohamie. Model ten stanowi ważny krok w transformacji Nissana, w ramach której firma ma ponownie koncentrować się na swoich kluczowych atutach, w tym na pojazdach zelektryfikowanych i SUV-ach.

Stworzyliśmy Nissana Ariya jako odpowiedź na aspiracje i praktyczne potrzeby dzisiejszych klientów” – powiedział prezes zarządu Nissana Makoto Uchida. „Łącząc nasze atuty w postaci pojazdów elektrycznych i crossoverów, jest to wizytówka nowej ery ekscytacji i designu Nissana„.

Ariya wyznacza początek realizacji planu Nissana, by w ciągu 18 miesięcy wprowadzić na rynek 12 nowych modeli. Całkowicie nowy crossover pokazuje zaangażowanie firmy Nissan w zaspokajanie zapotrzebowania klientów na nowe, zelektryfikowane, autonomiczne i połączone technologie.

Nissan spodziewa się, że do końca roku obrotowego 2023 sprzedaż samochodów w pełni elektrycznych i zelektryfikowanych e-POWER przekroczy 1 milion sztuk rocznie. Do tego czasu firma zamierza również wprowadzić autonomiczne technologie napędowe w ponad 20 modelach na 20 rynkach i sprzedać ponad 1,5 miliona pojazdów wyposażonych w te rozwiązania.

Nowy Nissan patrzy w przyszłość, jednocześnie nawiązując do bogatego dziedzictwa

Na nadwoziu Nissana Ariya widnieje nowe logo Nissana, które dzisiaj miało także swoją światową premierę. Symbolizuje ono zaangażowanie firmy w nieustanne wprowadzanie innowacji dla nowych pokoleń klientów i będzie towarzyszyło nadchodzącym modelom Nissana w miarę ich wprowadzania na rynek.

Nowe logo wybiega w przyszłość, jednocześnie z dumą nawiązując do bogatego dziedzictwa firmy i tradycji innowacji. Nazwa firmy nadal stanowi centralny element logo, komunikując w ten sposób natychmiastowo rozpoznawalną markę, przywołującą minione kamienie milowe i wspomnienia, a jednocześnie wyrażającą ewolucję.

Nissan Ariya otwiera nowy rozdział w naszej historii, gdy rozpoczynamy naszą drogę transformacji w naszej działalności, w naszych produktach i w naszej kulturze” – powiedział Uchida. „Definiuje to, co jest ważne dla Nissana, odzwierciedla to, co reprezentujemy, i uosabia istotę tego, kim jesteśmy: innowacyjną firmą pełną pasji i przełamującą konwencje„.

Źródło informacji i zdjęć: https://poland.nissannews.com/pl-PL

AktualnościCo nowego?

KontaktZapraszamy do kontaktu

All rights reserved 2020 for Odyssey sp. z o.o. created & designed by trendmark